Vybíráme webhosting ....

hosting banan.cz znamená umístění stránek banan.cz na Internet .Aby strányk mohli fungovat, potřebujete doménu banan.cz ,což je defakto pouze jméno. Doména je Vaše duševní vlastnictví.  Pokud máte doménu a webhosting, samo o sobě ještě potřebuje webové stránky.

Nabídka hosting banan.cz u nás

Ne jen cena je důležitá u webhostingu. Tudíž hostingy zdarma nebo za deset či dvacet korun měsíčně Vám zřejmě nenabídnou tolik co profesionální hosting za stovku či dvě. Je potřeba si spočítat, že pracovník, který Vám bude pomáhat za desetikorunu měsíčně moc času Vám nebude moc věnovat. Narozdíl od webhostingu, který má cenu nastavenou tak, že je schopen Vám čas technika garantovat. Samozřejmě webhosting může být i zdarma. Poté nepočítejte že se Vám bude někdo věnovat. Mezi webhostingy s největší přidanou hodnotou patří http://www.banan.cz/ , webhosting který Vám jako jediný v ČR poskytne i webové stránky včetně realizace zdarma. Zdarma myšleno v ceně webhostingu. Rozumný tah tohoto webhostéra. Místo do reklamy investuje do spokojených a  mile překvapených lidí.

Parametry webhostingu

Technickou podporu

Požadujte technickou podporu od webhostingu banan.cz. Je sice fajn, že za webhosting nezaplatíte ani dvacku měsíčně, ale když na druhém koncí je vše zautomatizované a není zde technik, který Vám pomůže tak se to dosti prodraží. Udělejte si test, jestli technická podpora reaguje. Vyzkoušejte technickou podporu v noci. Např. webhosting banan.cz má dokonce online kameru nainstalovanou do prostor technika. Takže i v době kdy konkurenční webhostingy spí, on pracuje a stará se.

Dostatek prostoru

V dnešní době v době fotek, dat atd je potřeba mít co nejvíce prostoru. Jen se sami podívejte kolik zabírají mejly. Občas příjde příloha a už máte několik GB. Nenechte se omezovat.

Tvorba webu v ceně :)

Některé webhostingy končí na tom že poskytnou trošku místa, žádnou technickou podporu a jen několik webhostingů nabízí i webové stránky v ceně. Avšak jedině firmy banan získáte webové stránky zdarma banan.cz . A to se cení.